Logo netpenize.png
face80x80.png
goog80x80.png
Slogan.png
bod  Výdělek na internetu...

Jsem moc rád, že jste právě Vy zavítal na tyto stránky, které jsou zaměřeny na opravdový a reálný výdělek na internetu. Nečekejte zázraky, jen pokud budete opravdu aktivní, podaří se Vám z výdělků na internetu vydělat velké peníze. Na tomto webu naleznete vše, co potřebujete do začátku a poradím Vám, jak si vydělat nějaký ten dolar. To kolik jich bude už záleží jen na Vás. Jste-li ve finanční tísni, vše může být jinak, stačí se jen snažit. Na tomto webu naleznete:

bod  Elektronické peněženky...

V této sekci Vám představím jen ty nejznámější a nejpoužívanějsí el. peněženky. Jedná se o internetové bankovnictví, díky kterému můžete na internetu nakupovat a některé naše banky mají i možnost převodu z účtu el. peněženek na Váš běžný účet a opačně. Vedení účtu není nijak zpoplatněno a registrace nového účtu je velice jednoduchá a zcela zdarma. Na Váš účet si necháváte vyplácet veškeré vydělané peníze, které jste získaly z klikaček, emailovek, ale i jiných činností.

bod  Klikačky (Paid To Click)...

Tato sekce je neustále aktualizována a nabízím Vám seznam jen těch opravdu ověřených a platících klikaček. Klikáte na reklamní bannery, většinou po uplynutí určitého časového intervalu (zpravidla 30 sec) se Vám započítají peníze (nebo body). Peníze jsou nejčastěji v $ (dolarech) a vyjímečně v € (eurech), jen opravdu málo kdy se objevují jiné měny. Klikání na reklamní bannery je časově nenaročné, bez investic, pro někoho snad i zabavné. Klikačkami lze vydělat cca 1000-3000 Kč měsíčně, vše záleží na mnoha faktorech. Kolik máte pod sebou lidí (referalů). Pokud budete mít pod sebou refferály, dosáhnete mnohem větších zisků. Také samozřejmě zálezí v kolika klikačkách pracujete a jak moc jste aktivní.

bod  Emailovky (Paid to Read)...

Emailovky fungují velmi podobně jako klikačky, jen s tím rozdílem, že chodí do Vaší emailové schránky emaily a ty obsahují odkaz. Po otevření odkazu opět počkáte do uplynutí nejakého časového intervalu (zpravidla 10 - 30 sec) než se Vám započítají peníze (nebo body). Na stránkách emailovek také zpravidla můžete klikat na reklamní bannery, ovšem bývají méně finančně ohodnocené než v klikačkách. Výdělek z emailovek může být o něco málo nižší než v klikačkách, tedy cca 500-2000 Kč měsíčně, opět záleží na stejných faktorech, jako u klikaček. Jaký je tedy rozdíl mezi emailovkami a klikačkami? V podstatě téměř žádný, emailovky navíc posílají reklamní emaily za jejichž odkliknutí dostanete zaplaceno, ale bohužel to neznamená, že vyděláte víc na emailovkách, než na klikačkách. Zpravidla to bývá opačně. Stejně jako u klikaček je tato sekce neustále aktualizována a nabízím Vám seznam jen těch opravdu ověřených a platících emailovek.

bod  Surfbary (Paid to Surf)...

Zde Vám nabízím možnost výdělků pomocí surfbarů. Systém surfbarů je velice jednoduchý. Zaregistrujete se do nějaké firmy, která provozuje surfbar. Poté si jednoduše z jejich stránek stáhnete program, který nainstalujete do svého PC, ten se většinou zobrazuje na ploše Vašeho počítače v podobě banerové reklamy o rozměru 468x60. Surfbary zobrazují různé reklamy a Vy získáváte body za to, že ho máte zapnutý a "sledujete" reklamy. Získané body se převádějí na peníze, většinou automaticky, nebo manuálně 1x za určitý časový úsek (zpravidla měsíc). Existují dva druhy surfbarů, a to automatické a manuální. U automatických zapnete surfbar a už se o něj nestaráte, klidně můžete u toho hrát hry, jít pryč od pc a podobně. Ruční surfbary vyžadují, abyste např. 1x za minutu kliknuli na ověřovací číslo či obrázek, a nebo opsali ověřovací kód. Ovšem dle mého názoru jsou manuální surfbary jen stráta času, proto je zde nebudu více rozvádět a ani na tomto webu žádný takovýto surfbar nenajdete. Výdělek v surfbarech činí cca 500-1000 Kč, pokud budete vydělávat sami. Pokud budete mít pod sebou hodně lidí (referalů), můžete vydělávat mnohonásobně více, jelikož u většiny surfbarů je až 10. stupňový referenční systém.

bod  Výdělek pro webmastery...

Další možnost výdělku,kde už je nutné vlastnit nějaký ten web. Pokud už si založíte Váš vlastní web ať už za účelem propagace klikaček, emailovek, surfbaru  a následného zisku referallů nebo za účelem provozování Vašeho osobního webu (blogu) či jakéhokoliv webu s jinou tématikou než jsem zmínil, nabídnu Vám v této sekci nekolik společností určených právě pro webmastery. Systém je opět jednoduchý. Nejdříve se zaregistrujete do nějake firmy, která nabízí výdělek pro webmastery. Poté obdržíte nejčastěji html kód, který vložíte na Vaše stránky. A to je vše. A za co vlastně dostanete zaplaceno? Zpravidla za to, že si někdo přes Vaše doporučení od dané firmy něco zakoupí, dostanete z ceny produktu provizi. Jiné firmy Vám zase zaplatí například za to, že někdo klikne na baner dané firmy, který máte umístěný na webu a jiné třeba jen za to, že máte jejich reklamu umístěnou na Vašem webu. Jak vidíte, možností je opravdu hodně. Výdělek nelze odhadnout. Můžete vydělat tisíce ale také nemusíte vydělat nic. Zde zéleží opět na mnoha faktorech. Počínaje kvalitou webu, přes způsob propagace, druhu propagovaného zboží, až po návštěvnost Vašeho webu. Faktorů je opravdu obrovské množství a záleží jen na Vás,jak se s nimi vypořádáte. Několik možností nabízím hned o několik řádků níže. 

bod  Propagace webu...

Na webu uvedu několik firem, které Vám zdarma zvýši návštěvnost (Autohitsy, Autosurfy), ovšem je to zadarmo, takže to tak i bude vypadat. Většinou budete mít hodně lidí na počítadlech, ale web nebude číst téměř nikdo. Dále v sekci Propagace webu uvádím možnost manualsurfu, které se od autosurfu,autohitsu, liší tím, že jednotlivé stránky prohližíte, a odklikáváte nahoře na obrazovce různá čísla nebo obrázky. Odměnou pak máte body a to samé co děláte Vy, budou dělat i jiní lidé, a máte větší šanci, že na web přilakáte nějaké návštěvníky. Zvýšení návštěvnosti webu nedosáhnete pouze tak, že budete spamovat na různých chatech a podobně, takovou možnost zcela odsuzuji, a nikomu ji nedoporučuji jelikož je i v rozporu se zákonem a bere se to jako SPAM. Nejjistějším způsobem, jak si přivést návštěvníky, je SEO Optimalizace, výměna ikonek, banerů nebo textových odkazů a  registrace do katalogů a vyhledávačů. Několik katalogů Vám v této sekci uvedu. Ovšem největší jistotou je kvalitní web, kam se budou lidé rádi vracet.

bod  Zisk referalů...

Dozvíte se, jak si pod sebe získat lidi (referaly), některé způsoby jsou trošku pracnější, jiné méně. Všechny způsoby jak získat referály jsou bezplatné, ty placené zde uvádět nebudu.

bod  Akce a soutěže...

Zde Vás informuji o probíhajících a budoucích akcích pro moje referally (lidi zaregistovaní přes tento web). Jsou zde akce typu refback, klikací soutěže atd.

bod  Inzerce a spolupráce...

V sekci Inzerce Vám nabízím několik možností zakoupení reklamy na tomto webu za velmi nízké ceny.
V sekci Spolupráce naleznete html kódy banerových a textových odkazů směřujících na tento web. Dále zde naleznete banerové a textové odkazy spřátelených a spolupracujících webů v rámci výměny banerů a text. odkazů.


bod  Výplaty...

V sekci Výplaty naleznete důkazy plateb v podobě screenů výpisů přijatých plateb na el. peněženku.

bod  Neplatící firmy (SCAM)...

V sekci Neplatící firmy jsou uvedeny takzvané scamy a je lepší se těmto firmám vyhnout. Tento scamlist je pravidelně aktualizován.

bod  Slovník pojmů...

Slouží pro snadnější orientaci v odborných a cizích slovech často používaných zde na webu a take na stránkách různých zahraničních firem, propagovaných tímto webem.

bod  Kontakt...

Pomocí formuláře můžete kontaktovat administrátora webu.

bod  Fórum...

Zde můžete zanechat jakýkoliv dotaz, připomínku, můžete diskutovat o firmách. Ovšem je zakázáno vkládat na fórum reflinky a linky na jiné weby. Takovéto zprávy budou bez milosti smazány. Stejně tak zprávy, které se netýkají tématu webu a nebo web jakkoliv poškozují.
 
! 10.8. - Web opět v provozu
USD Vlajka meny USD změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
optimalizace PageRank.cz © 2010-2014 NetPenize.jex.cz ›› Optimalizováno ›› Design by BassFTOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one